17 stycznia 2018r.
W ramach..
16 stycznia 2018r.
Odbyło się...
14 stycznia 2018r.
W „Gościu Niedzielnym”...
12 stycznia 2018r.
Dotarła informacja...
11 stycznia 2018r.
Nadeszły wyniki...
9 stycznia 2018r.
Ukazał się...
8 stycznia 2018r.
W kolegiacie...
29 grudnia 2017r.
...
27 grudnia 2017r.
Odbyło się...
22 grudnia 2017r.
Odbyła się...
20 grudnia 2017r.
Do etapu...
18 grudnia 2017r.
W 150 rocznicę...
16 grudnia 2017r.
Po raz trzynasty...
15 grudnia 2017r.
Ogłoszono, że...
14 grudnia 2017r.
Nauczyciel bibliotekarz...
Stołówka szkolna
Uwaga!!!
NOWY NUMER
RACHUNKU


Godziny pracy
sekretariatu



UCZNIOWIE
SPOŁECZNEGO GIMNAZJUM NR 1
IM. ZBIGNIEWA HERBERTA W KRAKOWIE
ODZNACZENI MEDALAMI "DILIGENTIAE"







2015/2016 r.





KLASA I

MEDAL ZŁOTY: nie przyznano

MEDAL SREBRNY: nie przyznano


KLASA II

MEDAL ZŁOTY: Szymon Biela

MEDAL SREBRNY: Wojciech Mura, Jakub Kowalczyk, Przemysław Paluch, Jakub Kosiniak-Imiołek


KLASA III

MEDAL ZŁOTY: Katarzyna Frączek (po raz trzeci), Halina Jagielska (po raz trzeci), Beata Mączka (po raz pierwszy)

MEDAL SREBRNY: Aleksandra Rusinek (po raz pierwszy), Aleksandra Wróbel (po raz pierwszy)






2014/2015 r.





KLASA I

MEDAL ZŁOTY: nie przyznano

MEDAL SREBRNY: nie przyznano


KLASA II

MEDAL ZŁOTY: Katarzyna Frączek (po raz drugi), Halina Jagielska (po raz drugi)

MEDAL SREBRNY: nie przyznano


KLASA III

MEDAL ZŁOTY: Karolina Bentkowska (po raz trzeci), Maria Juszczyk (po raz drugi)

MEDAL SREBRNY: Tomasz Pycka (po raz drugi), Anna Bojko, Anna Chudzik






2013/2014 r.





KLASA I

MEDAL ZŁOTY: Katarzyna Frączek, Halina Jagielska

MEDAL SREBRNY: nie przyznano


KLASA II

MEDAL ZŁOTY: Karolina Bentkowska (po raz drugi), Maria Juszczyk

MEDAL SREBRNY: Tomasz Pycka, Andrzej Zoll


KLASA III

MEDAL ZŁOTY: Aleksandra Stopa, Hanna Tracz

MEDAL SREBRNY: Agata Caban, Katarzyna Czarnecka, Bartosz Gołębiowski, Ewa Kozdra






2012/2013 r.





KLASA I

MEDAL ZŁOTY: Karolina Bentkowska

MEDAL SREBRNY: Maria Juszczyk


KLASA II

MEDAL ZŁOTY: nie przyznano

MEDAL SREBRNY: Aleksandra Stopa


KLASA III

MEDAL ZŁOTY: Anna Juszczyk (po raz trzeci), Katarzyna Bentkowska, Karolina Burliga

MEDAL SREBRNY: Julia Szmid






2011/2012 r.





KLASA I

MEDAL ZŁOTY: nie przyznano

MEDAL SREBRNY: nie przyznano


KLASA II

MEDAL ZŁOTY: Anna Juszczyk

MEDAL SREBRNY: Karolina Burliga i Wojciech Kowalczyk


KLASA III

MEDAL ZŁOTY: nie przyznano

MEDAL SREBRNY: Aleksandra Burtan, Martyna Nowak, Michał Nowak, Diana Rosa






2010/2011 r.





KLASA I

MEDAL ZŁOTY: Anna Juszczyk

MEDAL SREBRNY: Karolina Burliga i Wojciech Kowalczyk


KLASA II

MEDAL ZŁOTY: nie przyznano

MEDAL SREBRNY: nie przyznano


KLASA III

MEDAL ZŁOTY: Magdalena Kaszuba (po raz drugi), Szymon Rejek

MEDAL SREBRNY: Karolina Stelmach (po raz drugi)






2009/2010 r.





KLASA I - medal złoty: nie przyznano - medal srebrny: Martyna Nowak


KLASA II

MEDAL ZŁOTY: Magdalena Kaszuba

MEDAL SREBRNY: Szymon Rejek (po raz drugi) i Karolina Stelmach


KLASA III

MEDAL ZŁOTY: Alicja Rejek (po raz trzeci), Katarzyna Rusin (po raz drugi)

MEDAL SREBRNY: Zuzanna Kustowska i Dominik Woch






2008/2009 r.





KLASA I

MEDAL ZŁOTY: nie przyznano

MEDAL SREBRNY: Magdalena Kaszuba, Szymon Rejek


KLASA II

MEDAL ZŁOTY: Alicja Rejek (po raz drugi), Katarzyna Rusin

MEDAL SREBRNY: Piotr Pogan


KLASA III

MEDAL ZŁOTY: Adam Wołek, Anna Drabarek (oboje po raz trzeci), Maja Gębik (po raz drugi)

MEDAL SREBRNY: Małgorzata Wiejacha, Magdalena Woźniczka






2007/2008 r.





KLASA I

MEDAL ZŁOTY: Alicja Rejek

MEDAL SREBRNY: nie przyznano


KLASA II

MEDAL ZŁOTY: Anna Drabarek, Małgorzata Wiejacha i Adam Wołek (wszyscy po raz drugi), Maja Gębik, Magdalena Woźniczka

MEDAL SREBRNY: nie przyznano


KLASA III

MEDAL ZŁOTY: Eric Cupiał i Magdalena Joniec (oboje po raz trzeci), Monika Malik

MEDAL SREBRNY: Jan Suchocki (po raz trzeci) i Jan Żuchnicki






2006/2007 r.





KLASA I

MEDAL ZŁOTY: Anna Drabarek, Małgorzata Wiejacha, Adam Wołek

MEDAL SREBRNY: Maja Gębik


KLASA II

MEDAL ZŁOTY: Eric Cupiał, Magdalena Joniec (oboje po raz drugi)

MEDAL SREBRNY: Jan Suchocki (po raz drugi)


KLASA III

MEDAL ZŁOTY: Katarzyna Gołuszka (po raz trzeci), Anita Michorczyk

MEDAL SREBRNY: Natalia Dzięgło, Natalia Rosa (obie po raz drugi)






2005/2006 r.





KLASA I

MEDAL ZŁOTY: Eric Cupiał i Magdalena Joniec

MEDAL SREBRNY: Jan Suchocki


KLASA II

MEDAL ZŁOTY: Katarzyna Gołuszka (po raz drugi)

MEDAL SREBRNY: nie przyznano


KLASA III

MEDAL ZŁOTY: Anna Paczka

MEDAL SREBRNY: Małgorzata Basista i Magdalena Kondrat






2004/2005 r.





KLASA I

MEDAL ZŁOTY: Katarzyna Gołuszka

MEDAL SREBRNY: Natalia Dzięgło, Natalia Rosa


KLASA II

MEDAL ZŁOTY: nie przyznano

MEDAL SREBRNY: Anna Paczka (po raz drugi)


KLASA III

MEDAL ZŁOTY: Katarzyna Janeczek, Natalia Jojczyk, Paulina Starzycka, Krzysztof Wołek (wszyscy po raz trzeci), Adrianna Rylska

MEDAL SREBRNY: Paweł Kurtyka






2003/2004 r.





KLASA I

MEDAL ZŁOTY: nie przyznano

MEDAL SREBRNY: Maciej Grubecki, Anna Paczka,


KLASA II

MEDAL ZŁOTY: Katarzyna Janeczek, Natalia Jojczyk, Paulina Starzycka, Krzysztof Wołek (wszyscy po raz drugi)

MEDAL SREBRNY: nie przyznano


KLASA III

MEDAL ZŁOTY: Natalia Kalinowska, Paulina Potyrała, Agnieszka Sala (wszystkie po raz trzeci), Magdalena Janeczek, Katarzyna Zduńczyk,

MEDAL SREBRNY: Maksymilian Kotynia (po raz trzeci), Łukasz Stelmach, Karolina Zdzińska (oboje po raz drugi)






2002/2003 r.





KLASA I

MEDAL ZŁOTY: Katarzyna Janeczek, Natalia Jojczyk, Paulina Starzycka, Krzysztof Wołek

MEDAL SREBRNY: nie przyznano


KLASA II

MEDAL ZŁOTY: Natalia Kalinowska, Paulina Potyrała, Agnieszka Sala (wszystkie po raz drugi), Magdalena Janeczek, Katarzyna Zduńczyk

MEDAL SREBRNY: Maksymilian Kotynia (po raz drugi), Łukasz Stelmach, Karolina Zdzińska


KLASA III

MEDAL ZŁOTY: Agnieszka Rusin

MEDAL SREBRNY: Agnieszka Gołębiowska, Robert Krzeszowiak






2001/2002 r.





KLASA I

MEDAL ZŁOTY: Natalia Kalinowska, Paulina Potyrała, Agnieszka Sala

MEDAL SREBRNY: Maksymilian Kotynia, Katarzyna Zduńczyk


KLASA II

MEDAL ZŁOTY: nie przyznano

MEDAL SREBRNY: nie przyznano


KLASA III

MEDAL ZŁOTY: Urszula Ciółko (po raz trzeci)

MEDAL SREBRNY: Joanna Gumułka (po raz trzeci), Maciej Jojczyk (po raz drugi), Maria Achinger, Konrad Kotynia, Piotr Woźniczka






2000/2001 r.





KLASA I

MEDAL ZŁOTY: nie przyznano

MEDAL SREBRNY: Agnieszka Rusin


KLASA II

MEDAL ZŁOTY: Urszula Ciółko (po raz drugi)

MEDAL SREBRNY: Joanna Gumułka (po raz drugi)






1999/2000 r.





KLASA I

MEDAL ZŁOTY: Urszula Ciółko

MEDAL SREBRNY: Joanna Gumułka, Maciej Jojczyk



ul. Forteczna 54
30-437 Kraków
tel.(012) 262-20-94
fax.(012) 262-01-03