5 marca 2015 r.
Nadeszła informacja...
4 marca 2015 r.
Klasa V...
3 marca 2015 r.
W Międzyszkolnym...
2 marca 2015 r.
Do klasy...
1 marca 2015 r.
Chór Społecznej...
14 lutego 2015 r.
Rozpoczęły się...
13 lutego 2015 r.
Delegacja szkolna...
11 lutego 2015 r.
W „Dzienniku Polskim”...
8 lutego 2015 r.
Zmarł nagle...
6 lutego 2015 r.
Dotarła informacja...
5 lutego 2015 r.
Ogłoszono wyniki...
4 lutego 2015 r.
Aleksandra Kwiek...
4 lutego 2015 r.
Odbyły się...
30 stycznia 2015 r.
Miało miejsce...
29 stycznia 2015 r.
Z okazji Dnia...
28 stycznia 2015 r.
Odbyły się...


Według Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej Społeczne Gimnazjum nr 1 im. Zbigniewa Herberta plasuje się w dwudziestce wybitnych krakowskich gimnazjów (wskaźnik EWD - Edukacyjna Wartość Dodana). Nasze Gimnazjum mieści się w kategorii tzw. szkół sukcesu.

W opinii wizytatorów Kuratorium Oświaty w Krakowie szkoła i gimnazjum wypełniły wymagania ministerialne na poziomie bardzo wysokim (A) w przypadku aspektu kontrolowanego pn. „uczniowie nabywają wiadomości i umiejętności określone w podstawie programowej” i „respektowane są normy społeczne” oraz na poziomie wysokim (B) pn. „procesy edukacyjne są zorganizowane w sposób sprzyjający uczeniu się”. Skala obowiązujących ocen dla poddawanych kontroli szkół w przypadku takich ewaluacji zawiera się między literami A-E.



27 marca 2015 r. Zakończył się obóz narciarski w Alpach austriackich zorganizowany przez wicedyrektora Lucjana Michalika . Opiekę pedagogiczna stanowili: Małgorzata Leśniowska, Małgorzata Łabuz-Homa, Katarzyna Sułkowska, Teresa Pietruska-Mrożek i Mateusz Szczygieł. Podczas obozu odbyły się Mistrzostwa Szkoły i Gimnazjum w narciarstwie alpejskim.


ODWIEDŹ GALERIĘ



Mistrzostwa szkoły i gimnazjum w snowboardzie:



klasy IV–VI



Dziewczęta: 1/ Ida Stachura 2/ Matylda Wilam 3/ Julia Jodłowska

Chłopcy: 1/ Filip Fajfer 2/ Jakub Ciszewski 3/ Wojciech Kuczerek





klasy gimnazjalne



Dziewczęta: 1/ Agata Wilk 2/ Aleksandra Kwiek 3/ Aleksandra Wróbel

Chłopcy: 1/ Wojciech Stopa 2/ Jakub Szanser 3/ Jan Seweryn





Mistrzostwa szkoły i gimnazjum w narciarstwie



Kategoria I (klasa I)



Dziewczęta: 1/ Aleksandra Noskowska 2/ Zofia Sepielak 3/ Aleksandra Dworak

Chłopcy: 1/ Jakub Polkowski 2/ Jakub Wandas 3/ Jan Wodecki





Kategoria II (klasy II–IVA)



Dziewczęta: 1/ Julia Stopa 2/ Maria Dworak 3/ Wiktoria Gere

Chłopcy: 1/ Mikołaj Dzięgło 2/ Jakub Stopa 3/ Mateusz Tabisz



Kategoria III (klasy IVB–VI)



Dziewczęta: 1/ Karolina Mocie 2/ Maria Skucha 3/ Maria Mycek

Chłopcy: 1/ Jan Tyrawa 2/ Jan Zygmunt 3/ Konrad Urbański



Kategoria IV (klasy gimnazjalne)



Dziewczęta: 1/ Weronika Morawska 2/ Aleksandra Rusinek 3/ Beata Mączka

Chłopcy: 1/ Filip Bednarek 2/ Piotr Wodecki 3/ Damian Oracz





ul. Forteczna 54
30-437 Kraków
tel.(012) 262-20-94
fax.(012) 262-01-03